Walibi – Samen Lachen bestaat 20 jaar!

Wat was het een superleuke dag!

Samen Lachen bestaat dit jaar 20 jaar en dat hebben we groots gevierd! Voor het eerst kwamen alle Samen Lachen-steden samen op één locatie: Walibi Holland! Door het hele park zag je de rode hesjes en truien van Samen Lachen en dat is ook niet gek als je bedenkt dat we er met ongeveer 600 mensen waren die dag. Walibi heeft ons ook bij dit uitje weer supergoed geholpen! ❤️

Vanuit Amsterdam vertrokken we met 2 bussen van Oostenrijk. Ontzettend fijn dat de Oostenrijk Foundation wederom ons uitje heeft gesteund! ❤️

Na aankomst ging iedereen in een eigen groepje het park op om zoveel mogelijk attracties te bezoeken. De vraag of je wel of niet in de achtbaan wilde was natuurlijk een van de belangrijkste vragen die dag! Rond het middaguur een lekkere lunch en aansluitend naar het hoofdpodium voor 2 spectaculaire optredens van LUUK en Alessio.

Na de optredens was er nog tijd om een aantal favoriete attracties te bezoeken en deze mooie dag konden we natuurlijk niet anders dan afsluiten met een ijsje.

Een dag voor in de boeken!

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *